Web Analytics

بیمه حافظ

بیمه حافظ

 

 بیمه حافظ

 

بیمه حافظ اولین شرکت بیمه خصوصی است که به استناد ماده 28 الحاقی به قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران مصوب  1378 و تصویب مقررات تاسیس و فعالیت موسسات بیمه در مناطق آزاد تجاری صنعتی جمهوری اسلامی ایران  مورخ     02/06/1379 پس از طی تشریفات قانونی و با مجوز بیمه مرکزی ایران در تاریخ هجدهم اردیبهشت  1381تاسیس گردید  

ازجمله عوامل موثر در تاسیس شرکت بیمه حافظ نیاز مبرم بازار تقاضا در ایران و علی الخصوص در مناطق آزاد تجاری و صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی به خدمات کیفی بیمه "با برآورد شرایط مناسب پیش روی در مناطق آزاد در سال تاسیس بیمه حافظ بوده است .

شرکت بیمه حافظ با استفاده از تجارب مدیران ، مشاوران و کارشناسان طراز اول صنعت بیمه کشور و همکاری نزدیک با بزرگترین بازارهای جهانی اتکائی قادر است کمکهای ارزنده ای در امر ارزیابی و انتقال ریسک و توزیع مجدد جهانی آن در جهت حفظ و حراست از سرمایه های ملی و سرمایه گذاریهای آینده در مناطق آزاد تجاری،  صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی کشور و فراتر از آن در کلیه سرزمین های دور و نزدیک جهان بنماید .

استفاده از دانش روز دنیا برای انتقال ریسک ، تنوع در عرضه انواع خدمات رایج بیمه ای دنیا در ایران و ایجاد اطمینان نهائی برای امنیت سرمایه گذاری ملی و بین المللی درایران بخشی از خدمات شرکت بیمه حافظ میباشد که برای انجام آن از فعالین شبکه فعال نمایندگی و کارگزاران رسمی بیمه در کشور بهره میگیرد .

بديهی است نيل به اين اهداف و موفقيتها ممکن نبوده مگر بواسطه قابلیتهای فنی و علمی وتجربيات سالیان دراز کارشناسی در شرکتهای بیمه و تماس دائم با شرکتهای بیمه اتکائی بین المللی که بواقع سرمایه واقعی یک شرکت بیمه میباشد و این مهم همیشه در شرکت بیمه حافظ از اولویت برخوردار بوده است .

علاوه بر بيمه های مهندسی و انرژی که تخصص اصلی شرکت بيمه حافظ می باشد، اين شرکت درساير رشته های بيمه ای   مانند :

»    بیمه های مهندسی و انرژی

»    بیمه تکمیلی درمان

»    بدنه اتومبيل

»     شخص ثالث خودرو

»     باربری کالا

»     آتش سوزی

»     انواع بيمه های مسئوليت

»     عمر و حوادث

درمناطق آزاد و ويژه اقتصادی فعاليت دارد. در رشته درمان انفرادی در سرزمین اصلی نيز هزاران بيمه گذار و خانواده آنان در زير چتر حمايتی بيمه حافظ با آسايش خاطر به سر میبرند.

 

 مشاهده وبسایت اصلی شرکت بیمه حافظ : Hafez Insurance

آدرس و تلفن دفتر مرکزی بیمه حافظ 

 آدرس و تلفن دفتر ارتباطی تهران 

مراکز پرداخت خسارت بیمه حافظ 

برای مشاهده شعب اصلی بیمه حافظ و مراکز پرداخت خسارت بیمه حافظ از طریق وبسایت اصلی بیمه حافظ اینجا را کلیک  کنید .

 

{jumi [asr/bimeh_list_general.php] [20] }

آخرین مطالب بیمه‌ای