Web Analytics

 بیمه مان ایران چیست ؟


مزایای بیمه مان ایران چیست ؟


چرا بیمه مان ایران فروش خوبی داشته ؟

بیمه عمر مان چیست ؟ این سوالیست که اینروزها افکار بسیاری را به خود معطوف داشته است،شاید اشخاص زیادی وقتی با نام بیمه عمر مواجه می شوند تصور می کنند این بیمه نامه فقط فوت و نقص عضو را پوشش می دهد ، دسته دیگر فکر میکنند بیمه‌ زندگی ( بیمه عمر ایران ) هزینه ایست مازاد بر هزینه های دیگر و عده ای دیگر به تصور اینکه بیمه مان  بیمه نامه ای پیچیده است !زیاد خود را با آن درگیر نمی کنند و از کنار آن رد می شوند.

اما واقعا بیمه عمر مان چیست؟

بیمه عمر مان ایران که به اختصار بیمه عمر ایران به آن اطلاق می شود بیمه نامه ایست است قوی و انعطاف پذیر ، هرینه نیست بلکه سرمایه گزاریست و چنانچه از متخصص آن مشورت بگیرید بیمه ایست ساده برای محافظت از زندگی شما ، خانواده شما و هموطنان شما!!!!!

  • بیمه عمر مان برای شما مفید است چرا که با پس اندازی اندک و صرفه جویی در هزینه های بسیار کوچک می توانید پس اندازی قابل ملاحظه برای خود پس انداز نمایید.
  • بیمه عمر مان برای هم وطنان شما مفید است چرا که بخشی از این سرمایه گذاری به کسانی تعلق می گیرد که دچار فوت یا نقص عضو شده اند
  • و در آخر برای خانواده هایی که سرپرست یا نان آور خود را از دست می دهند مفید است ،چرا که بلافاصله بعد از پرداخت اولین قسط چنانچه اتفاق منجر به فقدانی برای ایشان بیافتد شرکت سهامی بیمه ایران بلافاصله سرمایه فوت بر اثر حادثه یا فوت عادی را به استفاده کنندگان پرداخت می نماید.
    بیمه مان ایران به یاری شما می آید و مشکلات فردای شما را در نظر گرفته و به حل آنها کمک خواهد کرد ، در این صورت خرید بیمه‌ی زندگی مان ( بیمه عمرمان ایران ) ارزشمند خواهد بود. بیمه مان ایران این امکان را فراهم می نماید، بدون تغییر در شرایط فعلی، امنیت، آرامش و امید را به عزیزان تان هدیه کنید.

مزایای بیمه عمر مان ایران


1 -  محدودیت سنی ندارد و صدور بیمه نامه مییتواند از لحظه تولد باشد  
2 -  پرداخت 5 تا 35 برابر حق بیمه سالیانه به ذینفع در صورت فوت بیمه شده با توجه به شرایط بیمه ‌‌‌‌‌‌نامه
3 -  پرداخت 5 تا 140 برابر حق بیمه سالیانه به ذینفع در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه
4 -  پرداخت تا 100 % سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا از کار افتادگی کلی و جزئی دائم شخص بیمه شده بر اثر حادثه
5 -  پرداخت تا 20 % سرمایه فوت به هر علت برای هزینه های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه های حوادث به بیمه شده
6 -  پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه مان ایران در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار بر اثر حادثه تا پایان مدت بیمه نامه.
7 - پرداخت 1 تا 3 برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه بیمه گذار و به مدت 10 سال، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بر اثر حادثه بیمه شده
8 -  پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثربه مدت هفت روز
9 -  پرداخت 25 % سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه گذار به بیمه شده هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.
10 - معافیت استفاده کنندگان از مالیلت بر درامد و ارث
11 - پرداخت تا 25 % سرمایه فوت و حداکثر به میزان 200.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به یکی از امراض خاص و یا پیوند اعضاء اصلی بدن.
12 -  پرداخت تا 50 % سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان

 

مزایای سرمایه گذاری بیمه مان ایران

1- بیمه گذار علاوه بر سرمایه تضمینی مندرج در جدول بیمه عمر مان ایران در هشتاد و پنج در صد منافع حاصل از سرمایه گذاری این بیمه نامه ها نیز سهیم می باشد.
2- امكان تبديل کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه به بيمه مستمری کمک هزینه بازنشستگی در پایان مدت بیمه نامه
3- ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل در پایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه ‌بیمه ، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و سایر موارد .....
4- امکان دریافت وام تا 90 % ارزش بازخریدی بیمه نامه از پایان سال دوم بدون نیاز به ضامن
5- امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی، در صورت وجود ارزش بازخریدی
6-سرمایه حاصل از پس انداز بیمه عمر جزو ماترک نبوده و از پرداخت مالیات معاف است
7-اقساط بیمه عمر جزو هزینه ای مستند اداره دارایی می باشد و از سود ناخالص کسر می گردد و باعث کاهش مالیات می شود
8-مالیات ارزش افزوده پرداختی در بیمه عمر مان می تواند در اظهارنامه مالیات ارزش افزوده درج و از مبلغ نهایی آن بکاهد.
نکات مهم در بیمه عمر ایران
1-در انتخاب مشاور خود دقت نمایید و از مشورت با افرادی که شغل آنها فروش خدمات بیمه نیست اکیدا خودداری نمایید
2-جدول ارزش بازخریدی را به دقت مطالعه نمایید توجه داشته باشید اگر تفکر شما در سرمایه گذاری بیمه عمر کوتاه مدت باشد متضرر خواهید شد.
3-شرایط عمومی بیمه نامه عمر را به دقت مطالعه نمایید چرا که کلیه تعهدات و استثنائات بیمه نامه در آن قید شده و روابط شما را با بیمه ایران تبیین می سازد.
4-سعی کنید حق بیمه های خود را بصورت سالیانه،شش ماهه یا حداکثر سه ماهه پرداخت نمایید چرا که ضمن برخورداری از سود بیشتر مدت زمان کمتری برای پرداخت هر قسط صرف می نمایید.
6-وقتی بیمه نامه عمر را خریداری نمودید حتما نماینده خود را به دو نفر از عزیزانتان معرفی نماید.
دوست عزیز سرمایه گزاری در بیمه عمر خصوصا نزد بیمه ایران یک هزینه نیست بلکه حرکتیست اجتماعی که می تواند جوامع را متحول سازد،از جامعه کوچکی مثل خانواده تا شهر و کشور و جامعه جهانی در هنگام خرید بیمه نامه از ذهن محاسبه گر خود فاصله بگیرید و به مزایای مادی و معنوی آن فکر کنید تا از خرید بیمه عمر ایران لذت ببرید.

شرکت بیمه ایران 

نویسنده مقاله : نمایندگی علوی

وبسایت insuranceirani.com