اخبار بیمه ما

بیمه ما سایت تخصصی بیمه عمر ( بیمه عمر و سرمایه گذاری ) راه اندازی کرد

 

 

بیمه ما سایت تخصصی بیمه عمر ( بیمه عمر و سرمایه گذاری ) راه اندازی کرد

عصر بیمه : به گزارش سایت بیمه ما مدیر بیمه های عمر بیمه ما از راه اندازی سایت تخصصی بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه ما خبر داد و گفت : همزمان با سالروز بیمه این سایت راه اندازی خواهد شد و بیمه گذاران محترم شرکت بیمه ما می توانند از خدمات گسترده آن بهره مند شوند.
بیمه ما در راستای حمایت از شبکه فروش و منافع بیمه گذاران ، ارتقای محصول بیمه
عمر و سرمایه گذاری ( بیمه عمر ) بیمه ما از مهر ماه 1392 آغاز شده است و به مناسبت سالروز بیمه ، 13 آذر سایت تخصصی بیمه های زندگی ( بیمه عمر و سرمایه گذاری )  نیز جهت ارائه خدمات لحظه ای و پوشش کلیه نیاز های بیمه گذاران محترم و شبکه فروش نظیر گزارش نحوه وصول بیمه نامه ها ، میزان ارزش بازخرید و اندوخته بیمه نامه به تاریخ مورد گزارش ، ارائه اعلامیه واریز وجه جهت پرداخت ، پرداخت اینترنتی حق بیمه ، استعلام بیمه عمر و سرمایه گذاری ( طرح جامع ) با توجه به شرایط هر فرد ،امکان دریافت گزارش های مختلف از بیمه نامه های صادر شده ، پاسخ دهی بروز به سوالات و مشکلات بیمه گذاران ، نمایندگان و شبکه فروش و درج آخرین اخبار و مقالات تخصصی بیمه های عمر افتتاح خواهد شد.
بنابراین گزارش ، این محصول بیمه ای با هدف طراحی جامع ترین بیمه نامه عمر تکمیل گردیده و در دسترس بیمه گذاران قرار گرفته است . سایت تخصصی بیمه های زندگی ( بیمه عمر و سرمایه گذاری ) در همین راستا تحت عنوان   life.bimehma.ir  تا سیزدهم آذر راه اندازی می شود .
عباس اسلامی مدیر بیمه های عمر شرکت بیمه ما در همین خصوص گفت :بیمه های زندگی در بیمه ما به عنوان محصولی راهبردی تلقی شده و تمرکز خاصی در این حوزه وجود داشته است به نحوی که متقاضیان بیمه نامه های عمر ( بیمه عمر و سرمایه گذاری ) با اطلاع از مزایای آن، بیشترین استقبال را از آن نموده اند.
وی در ادامه اضافه کرد : ایجاد تحول در محصول بیمه عمر و سرمایه گذاری ( طرح جامع ) با رویکرد حداکثر سازی منافع بیمه گذار هدف اصلی ماست که در برنامه توسعه شرکت بیمه ما به آن توجه شده است .
گفتنی است سامانه پیامکی بیمه های زندگی بیمه ما نیز همزمان با  سایت تخصصی بیمه زندگی ( بیمه عمر و سرمایه گذاری )  راه اندازی خواهد شد .خدمات سامانه پیامکی در سه بخش اطلاع رسانی به بیمه گذاران محترم در تمامی حوزه های مرتبط ، اطلاع رسانی و آموزش به شبکه فروش و نظر سنجی از شبکه فروش خواهد بود .

مرجع سایت بیمه ما
تاریخ 1392/09/12